Konkurs plastyczny "Ja na igrzyskach olimpijskich"
Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych klas I-IV „Ja w przyszłości na igrzyskach olimpijskich – przedstaw siebie jako reprezentanta ulubionej dyscypliny sportu”:

Otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych prac. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

W związku z tym, że wiele z nich szczególnie się nam spodobało, zdecydowaliśmy o przyznaniu większej ilości wyróżnień.

Nagrodzone osoby:
  • Albert Gaszewski, 9 lat, praca pt. „Albert na igrzyskach olimpijskich”
  • Julia Borowczyk, 9 lat, praca pt. „Skok wzwyż”
  • Mikołaj Piaseczny, 10 lat, praca pt. „Skok po złoto”
  • Nikola Czub, 10 lat, praca pt. „Ja w przyszłości na igrzyskach olimpijskich”
  • Laila Darabasz, 8 lat, praca pt. „Pływanie – moja ulubiona dyscyplina sportowa”
  • Lena Lesiuk, 8 lat, praca pt. „400 metrów – w drodze po złoto”
  • Maja Golizda, 8 lat, praca pt. „Maja – najlepszy kolarz świata”
  • Zuzanna Staszewska, 11 lat, praca pt. „Bieg do zwycięstwa”

Do pobrania: