Odbiory osobiste banknotów 0 Euro możliwe są w Sklepiku na kondygnacji -1 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, w soboty w godz. 10.00-16.00.

Współpraca z Towarzystwem Olimpijczyków Polskich

W dniu 24.09.2020 r. podczas I Sympozjum Regionalnych Rad Olimpijskich została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Muzeum a Towarzystwem Olimpijczyków Polskich, reprezentowanym przez Prezesa Mieczysława Nowickiego. Liczni uczestnicy Sympozjum zwiedzili ekspozycję stałą, wśród gości byli obecni medaliści olimpijscy, między innymi: Renata Mauer-Różańska, Tomasz Kucharski, Andrzej Supron, Wojciech Fortuna, Tadeusz Mytnik, Ryszard Kubiak, Kajetan Broniewski oraz uczestnicy igrzysk - Aleksandra Błoch, Janusz Trzepizur.

Dyrektor Sławomir Majcher odebrał z rąk Renaty Mauer-Różańskiej dar dla Muzeum – pamiątkową koszulkę z podpisami uczestników XXVII Letnich Igrzysk w Sydney w 2000 r.